Strona główna Baza noclegowa

Baza noclegowa

Ośrodek Wczasowy GERLACH

Miejscowość:   Białka Tatrzańska
Adres:   Środkowa 220
Kod:  34-405
Województwo:   Małopolskie. Tatry
Region:  Tatry i Podtatrze
Telefon:  18 265 41 57, 265 44 10
Fax:  18 265 44 11
Telefon kom.: 605150 770

Świetlica Internet Łazienka w pokoju Ogród Parking Aneks kuchenny Kuchnia Stołówka TV
Ośrodek Wczasowy GERLACH
Send to a friend Drukuj kartę
Opis

Oferujemy 26 pokoi z łazienkami, balkonami i telewizorami na czterech piętrach domu. Wszystkie pokoje są tej samej wielkości i są podobnie wyposażone w nowe umeblowanie. W każdym pokoju są dwa łóżka oraz dwuosobowa wersalka - może nocować do 4 osób; jest szafa z półkami, szafki i lampki przy łóżkach, stolik, krzesła oraz telewizor plazmowy z pilotem.
Nie zapewniamy wyżywienia - w odległości ok. 50 m działają trzy stołówki oferujące domowe obiady. Natomiast na każdym piętrze jest obszerny aneks kuchenny wyposażony w kuchnię elektryczną (płytę ceramiczną) lub gazową, lodówkę, zlewozmywak, podstawowe naczynia do gotowania, naczynia stołowe i sztućce. Jest jadalnia ze stołami i taboretami dla 12 osób. Jest tu też dodatkowy telewizor.

Na piętra prowadzą szerokie schody w dwóch klatkach schodowych usytuowanych na obu końcach korytarzy oraz winda osobowa prowadząca od sutereny do poddasza. Na parterze domu jest ogrzewana narciarnia z zamykanymi szafkami na sprzęt narciarski - po jednej dla każdego wynajmowanego pokoju. W podziemiach jest obszerna sala rekreacyjno-sportowa, wyposażona w bieżnię, rowerek stacjonarny, przyrząd do ćwiczeń mięśni brzucha, stół do ping-ponga oraz piłkarzyki. Jest tu też stanowisko komputerowe dla gości z dostępem do Internetu oraz zestaw grający z kolumnami.

Na parterze jest duża sala konferencyjna ze stołami i ławami góralskimi, z telewizją satelitarną oraz zestawem muzycznym z kolumnami głośnikowymi.
W lecie można wypoczywać na dostępnym dla gości w domu gospodarzy zadaszonym tarasie z kominkiem, stołami i ławami.

Przy domu jest obszerny, utwardzony plac do parkowania samochodów.

ZAPRASZAMY!

JAK DOJECHAĆ:

Dodatkowe informacje
Odległość do wyciągów narciarskich: KOTELNICA BIAŁCZAŃSKA 300 m
Galeria zdjęć
Zobacz katalog online! Zobacz online