Strona główna Baza noclegowa

Baza noclegowa

Ośrodek Wypoczynkowy w Jacni

Adres:   Jacnia
Kod:  22-442
Województwo:   lubelskie
Region:  Lubelszczyzna i Roztocze
Telefon kom.: 513-75-95-92
E-mail: narty@jacnia.pl

Świetlica Internet Łazienka w pokoju Ogród Parking Sala konferencyjna Sauna Recepcja Stołówka TV
Ośrodek Wypoczynkowy w Jacni
Jak do nas dotrzećSend to a friend Drukuj kartę
Opis

Ośrodek wypoczynkowy w Jacni

Jacnia to urocze miejsce dla ceniących aktywny wypoczynek lub pragnących zanurzyć się w spokoju i totalnym nic nierobieniu. Latem nasz zakątek otwiera się na amatorów wycieczek pieszych i rowerowych, kajaków, jazdy konnej oraz tych lubiących leżakowanie na plaży, łowienie ryb, czy zbieranie grzybów. A może ktoś woli zanurzyć się w lekturze popijając wyśmienitą kawę…

Pokoje

Oferujemy przytulne pokoje z łazienką, klimatyzacją, TV, internetem wi-fi lub LAN oraz pięknymi widokami z okien na łono natury. Łącznie 12 pokoi 1-4 os, w tym 1 mini apartament i 1 pokój dla osób niepełnosprawnych. Nasi goście mogą korzystać ze strefy relaksu (sauna, jacuzzi). Do każdego pokoju przypisana jest też szafka na buty sportowe i drobny sprzęt.

Stacja narciarska w Jacni

Zimą zapraszamy na narty zjazdowe, snowboard i pontony śnieżne. W razie potrzeby stok jest sztucznie dośnieżany. Dzięki dodatkowemu oświetleniu można jeździć od rana do wieczora. Trasy są przygotowane ratrakiem. Zadbamy o Twoje zadowolenie – nieważne czy będzie to spędzony u nas urlop czy jednodniowy wypad na narty.

Dodatkowe informacje
Strona www: www.jacnia.pl
Galeria zdjęć
Zobacz katalog online! Zobacz online