Strona główna Baza noclegowa

Baza noclegowa

Czesław i Małgorzata Tomala

Miejscowość:   Bukowina Tatrzańska
Adres:   Wierch Głodowski 70 A
Województwo:   Małopolskie. Tatry
Region:  Tatry i Podtatrze
Telefon:  18 20 77 618
Telefon kom.: 601 544 775
E-mail: kontakt@noclegi-utomali.pl
Czesław i Małgorzata Tomala
Send to a friend Drukuj kartę
Opis

Szanowni Państwo zapraszamy Was do naszego obiektu noclegowego który za bardzo dogodną cenę ugości Was w bliskim sąsiedztwie atrakcji turystycznych Podhala. Nasz dom jest nowy z przyjemnym otoczeniem (ogródek z oczkiem wodnym) i widokiem na Tatry Wysokie. Dysponujemy dużym parkingiem który zmieści nawet autokar.

Posiadamy w ofercie pokoje:

2 - trzyosobowe,
3 - czteroosobowe,
8 - dwuosobowe

W każdym z nich znajdują się osobna łazienki i TV satelitarna oraz kilka podwyższających komfort mebli: kanapa, stolik i fotele. Wszystkie meble są nowe i niezniszczone.

W holu na I i II piętrze znajdują się obszerne aneksy kuchenne w których można przyrządzać ciepłe posiłki. Aneksy są wyposażone w lodówki, kuchenki i mikrofalówki. Na życzenie przygotowujemy również posiłki.

Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do higieny wszystkich pomieszczeń. Czysta pościel, świeżość każdym pokoju i łazience zawsze zastaną naszych gości.

Dla uprzyjemnienia spędzanego czasu można korzystać kawiarni w której mieści się autorska galeria malarstwa na szkle gospodarza oraz z stołu bilardowego. W altanie przed domem znajduje się grill, w którym każda impreza się uda o każdej porze dnia i w letnie wieczory.

Zapraszamy serdecznie!

Dodatkowe informacje
Strona www: www.noclegi-utomali.pl
Galeria zdjęć
Zobacz katalog online! Zobacz online